Hakkımızda

Kaş Metal Gümüşhane’de havalandırma sektöründe faaliyet gösteren hemşehrilerin dayanışmasıyla çok ortaklı bir yapı olarak kuruldu.

Kaş Metal, her türlü metal ürünlerin ana bayi tedarikçisiyiz, aynı zamanda satışını yapmaktayız. Galvanizli rulo ve paket sac, paslanmaz rulo ve paket sac, alüminyum rulo ve gofrajlı sac, havalandırma kanal bağlantı ekipmanlarından olan flanş, köşe, klips, kelepçe, perfore, cıvata, somun, pul, akıllı vida, U profil, C profil, L profil, boyalı ve galvanizli trapez, vs. Yine bu havalandırma kanal sınıfını destekleyen izoleli ve izolesiz olmak üzere flexible hava kanalı ürünlerinin ve fan grubunun ticaretini yapıyoruz.

Yalıtım ve izolasyon malzemelerinde de bölgemizin stoklu tedarikçilerindeniz. Kauçuk boru, kauçuk levha, cam yünü, taş yünü, folyolu boru ürünleri, klima levhaları, lifli sınıf ürünlerinden şilteler, ses akustik yalıtım ürünleri, kauçuk bant, PVC bant, alüminyum bant, yapıştırıcı, askı pimi vs.

Ana satışımızın büyük kısmını bayisi olduğumuz üretici fabrikalardan müşterilerimizin imalathanelerine ve şantiyelerine doğrudan sevk olmakla birlikte; Zeytinburnu Demirciler Sitesi 8. Yol ‘da bulunan ofis ve depolarımızda ciddi bir stok seviyesi ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kaş Metal’de gelecek vizyonumuz; kapasite artırımı, ek yatırımlar, depolama ve sevkiyat alalarını genişleterek müşteri portföyünü geliştirmek, ihracat kapasitesini artırmak, kalifiyeli ve profesyonel kadrolarla kurumsal bir yapı oluşturarak, gelecek hayallerimizi değer yaratmak prensibi zerine inşa etmek arzusundayız.